Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Bufet RELAX na hrádzi je v prevádzke od roku 2000. Jedná sa o rodinný podnik a všetci návštevníci v ňom nájdu rovnako rodinnú atmosféru. Nájdete nás ihneď na začiatku hrádze za Slovnaftom.
V našej kuchyni pre vás pripravujú všakovaké špeciality, ktoré si za krátky čas podmanili tisícky našich návštevníkov. Veľkú obľubu má u nás domáca fazuľová polievka, halászlé, údený pstruh a nechýba samozrejme ani vyprážaný hejk či výborná klobása, ochutnať u nás rozhodne musíte aj pečené kuracie krídelká. Na svoje si prídu aj ľudia s celiakliou. Urobíme im jedlá aj bez múky.
 
K dobrému jedlu patrí samozrejme aj kvalitné a lahodné pitie. Zahasiť smäd môžete čapovanou kofolou i rôznymi inými nealko nápojmi, okrem nich ponúkame aj kvalitné vychladené pivo Zlatý Bažant svetlé, tmavé i radler. K jedlu si môžu dať pivo dokonca aj vodiči, bufet RELAX totiž ponúka aj nealkoholivké pivo.
Samozrejmosťou je u nás ponuka rezervácie pre väčšie skupiny či možnosť zabaliť jedlo na cestu domov.
 
To, že sa u nás zákazníkom páči a cítia sa u nás veľmi dobre, svedčia aj ohlasy na našej Fanpage na Facebooku. Vyberáme iba pár z nich:
 
 - Pozdrav z Floridy - veru, máte najlepšie rybky v okolí Bratislavy, nech sa vám darí a majte veľa zákazníkov, oplatí sa zavítať do Relaxu na hrádzi...... (Jarmila)
- Už sa grilovanej rybky nevieme dočkať... Chodíme k Vám už X rokov, ďakujeme, že ste. (Lucia)
- Áno, najlepší bufet na hrádzi a najlepšie jedlo....! No a samozrejme: najlepšia obsluha, ďakujem že ste a držím palce....! (Zuzka)
- Už chcem ísť na bicykel nejakú celodennú túru a potom sa u vás zastaviť na dobrej kofole prípadne klobáske. (Ondrej)
- Najlepší bufet na hrádzi! (Zuzana)
 
Aj tieto ohlasy sú pre nás zaväzujúce a pre váš komfort a pohodlie budeme robiť všetko aj naďalej. Vy, ktorí ste u nás ešte neboli, neváhajte a zastavte sa v našom bufete RELAX a presvedčte sa sami. Srdečne vás tu privítame !!!
 
TOPlist